|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
nesta napisał(a): 
|
Na Twitterze ktoś sugerował, że chodzi o tego gościa od Frugo i Tigera.. ale czy on nie za cienki w uszach na przejecie Wisly, splate wszystkich dlugów i jeszcze jakiś sensowny plan inwestycyjny?
|
Frugo -Foodcare
Tiger -Maspex

|
|