Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Wesoły Romek
Senior Member
Od: 02.2010
Offline
#
17891
15.12.2015, 11:54
I właśnie dlatego Stary Zgredzie, powrót Małeckiego jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dlaczego? Dlatego, że reprezentuje ten sam poziom, co Ty.
Wesoły Romek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wesoły Romek
Znajdź inne posty napisane przez Wesoły Romek