Wyświetl pojedynczy post
Wesoły Romek
Senior Member
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17891
Stary 15.12.2015, 11:54
I właśnie dlatego Stary Zgredzie, powrót Małeckiego jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dlaczego? Dlatego, że reprezentuje ten sam poziom, co Ty.
Odpowiedz cytując