Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
misieq
Member
Od: 11.2002
Skąd: Wroclaw
Offline
#
34119
15.12.2015, 11:45
No to teraz dopiero się zacznie. KOD już chyba formuje szyki
http://wpolityce.pl/polityka/275117-...c-wielu-karier
misieq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misieq
Znajdź inne posty napisane przez misieq