Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34117
Stary 15.12.2015, 10:54
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Rzygam już tą całą aferą wokół TK. Głosowałem za obecną władzą, ale mogliby już odpuścić dla wszystkich bo mądry głupiemu ustępuje a z wiatrakami nie wygrają. Narobili szumu i teraz w razie jakiś dziwnych orzekań TK w sprawie wprowadzanych ustaw będą mieli całkowite poparcie społeczeństwa.

Media głównego ścieku przez całą dobę mówią tylko o TK. Dla nich nic się nie liczy, no chyba że pan schultz(celowo z małych liter), który śmie wtrącać się w politykę naszego kraju!

Nie staram się już oglądać programów informacyjnych za to przerzuciłem się na stacje muzyczne i naprawdę polecam wszystkim odetchnięcie od tego całego wyolbrzymionego zgiełku z TK bo już niedługo święta.
Odpuścić? To tak jakby samemu położyć się do trumny i dać się zasypać ziemią.
Tamci żadnych skrupułów mieć nie będą, bo walczą o wpływy i kasę, którą PiS chce im zabrać.
Wyjątkowo naiwne rozumowanie, że PiS odpuszcza w sprawie TK, a później ludzie PO w Trybunale pod wpływem negatywnej reakcji społeczeństwa nie uwalą prospołecznych ustaw
Ostatnio edytowane przez rozarian : 15.12.2015 o godz. 10:58.