Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17886
Stary 15.12.2015, 08:37
stary zgred napisał(a):Wyświetl post
4 asysty to aż 4x więcej niż najlepiej wyceniany obecnie nasz gracz - Donald

Swoją drogą kompromitujący DG jako skrzydłowego.

A co do Małego - pełna zgoda wirtuozem nie jest, ale "Wiślackość" szatni na pewno podniesie
Pierwszy dojechany byłby Jankowski, potem Sadlok
Donald w tym sezonie strzelil 5 bramek wiec nie jest zle. Jeśli Małecki zachowa swoją średnia to tylu nie strzeli do końca kariery. No chyba, ze będzie kończyl kariere w Wigrach Suwalki.

Jak chce być w Wiśle to niech idzie to Wisły Zakopane. Jego ego pozwoli mu latać wysoko, wyżej niz Stochowi.
Odpowiedz cytując