Donald w tym sezonie strzelil 5 bramek wiec nie jest zle. Jeśli Małecki zachowa swoją średnia to tylu nie strzeli do końca kariery. No chyba, ze będzie kończyl kariere w Wigrach Suwalki.
Jak chce być w Wiśle to niech idzie to Wisły Zakopane. Jego ego pozwoli mu latać wysoko, wyżej niz Stochowi.