|
Rzygam już tą całą aferą wokół TK. Głosowałem za obecną władzą, ale mogliby już odpuścić dla wszystkich bo mądry głupiemu ustępuje a z wiatrakami nie wygrają. Narobili szumu i teraz w razie jakiś dziwnych orzekań TK w sprawie wprowadzanych ustaw będą mieli całkowite poparcie społeczeństwa.
Media głównego ścieku przez całą dobę mówią tylko o TK. Dla nich nic się nie liczy, no chyba że pan schultz(celowo z małych liter), który śmie wtrącać się w politykę naszego kraju!
Nie staram się już oglądać programów informacyjnych za to przerzuciłem się na stacje muzyczne i naprawdę polecam wszystkim odetchnięcie od tego całego wyolbrzymionego zgiełku z TK bo już niedługo święta.
|