Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Zibi77
Member
Od: 06.2011
Skąd: PL/UK
Offline
#
34107
15.12.2015, 01:53. Moja racja Nasza racja
Abstrahując od racji za czy przeciw TK.Skoro jest źle to należy naprawiać a nie działać wstecz.Od kiedy to prawo działa wstecz..?
Zibi77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zibi77
Znajdź inne posty napisane przez Zibi77