Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 15.12.2015, 01:24
To co sie dzieje dla mnie jest idelanym pokazaniem sytuacjii ktora ma miejsce w klubie juz dluuuugo.

Ciecie gdzie sie da,brak transferow,brak zawodnikow,kulejacy marketing, ,pusty stadion.

I kolo sie zamyka

Nic z tym nie zrobimy bo nie ma z czego.Druzyny nie mamy,trenera tez,szykuje sie gra o utrzymanie

a nasze ekspapady z druznami typu Leczna czy Zabrze..no coz .....delikatne mowiac,nie wygladaly nigdy za dobrze (punktowo)

No coz dla mnie to taka "wisienka na torcie" i smakujaca wyjatkowo gorzko.
Ale TEJ sytuacji w klubie,..... mozna bylo sie spodziewac.(niestety)

Wisła sie topi ,tylko ciekawe ze nikt nie chce jej ratować.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 15.12.2015 o godz. 01:28.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując