|
To co sie dzieje dla mnie jest idelanym pokazaniem sytuacjii ktora ma miejsce w klubie juz dluuuugo.
Ciecie gdzie sie da,brak transferow,brak zawodnikow,kulejacy marketing, ,pusty stadion.
I kolo sie zamyka
Nic z tym nie zrobimy bo nie ma z czego.Druzyny nie mamy,trenera tez,szykuje sie gra o utrzymanie
a nasze ekspapady z druznami typu Leczna czy Zabrze..no coz .....delikatne mowiac,nie wygladaly nigdy za dobrze (punktowo)
No coz dla mnie to taka "wisienka na torcie" i smakujaca wyjatkowo gorzko.
Ale TEJ sytuacji w klubie,..... mozna bylo sie spodziewac.(niestety)
Wisła sie topi ,tylko ciekawe ze nikt nie chce jej ratować.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 15.12.2015 o godz. 01:28.
|