kerim1906 napisał(a):

|
Potwierdzam,chociaz napisałeś to bardzo delikatnie.Było dużo gorzej.
|
Było, ale nie chodziło mi o jakieś nadmierne epatowanie historią.
milosz napisał(a):

TK i nowa ustawa o nim, to małe miki, TVP wolna od dyktatu PO i nowa konstytucja, słowem zmuszenie pozostałych mediów do uczciwego informowania, poprzez TVP, oraz presja na nową ustawę zasadniczą, to dla mnie 2 sprawy zasadnicze, a PiS bronię (licząc też na rozsądek Kukiza), bo mogą obie sprawy pchnąć we właściwym kierunku.
|
Smutne to, ale trafiłeś w punkt. Dziś włączyłem Wiadomości, chciałem posłuchać o szczycie klimatycznym i budżecie, bo od tego zależy gospodarka a co za tym idzie także poziom mojego życia a zobaczyłem 15 minut rzygowin wylewających się z ekranu.