Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34103
Stary 14.12.2015, 22:10
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Potwierdzam,chociaz napisałeś to bardzo delikatnie.Było dużo gorzej.
Było, ale nie chodziło mi o jakieś nadmierne epatowanie historią.


milosz napisał(a):Wyświetl post

TK i nowa ustawa o nim, to małe miki, TVP wolna od dyktatu PO i nowa konstytucja, słowem zmuszenie pozostałych mediów do uczciwego informowania, poprzez TVP, oraz presja na nową ustawę zasadniczą, to dla mnie 2 sprawy zasadnicze, a PiS bronię (licząc też na rozsądek Kukiza), bo mogą obie sprawy pchnąć we właściwym kierunku.
Smutne to, ale trafiłeś w punkt. Dziś włączyłem Wiadomości, chciałem posłuchać o szczycie klimatycznym i budżecie, bo od tego zależy gospodarka a co za tym idzie także poziom mojego życia a zobaczyłem 15 minut rzygowin wylewających się z ekranu.