maTS napisał(a):

1 gol i 4 asysty przez 2 lata... nie powala na kolana
Ps. Z miłości za darmo nawet żona Ci nie da.
|
4 asysty to aż 4x więcej niż najlepiej wyceniany obecnie nasz gracz - Donald
Swoją drogą kompromitujący DG jako skrzydłowego.
A co do Małego - pełna zgoda wirtuozem nie jest, ale "Wiślackość" szatni na pewno podniesie
Pierwszy dojechany byłby Jankowski, potem Sadlok
