Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12206
Stary 14.12.2015, 20:49
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ilety_na_mecz/
Cytat:
W tym magicznym przedświątecznym okresie Wisła Kraków wraz z Coca-Colą pragnie podarować swoim sympatykom wyjściówkę na mecz z Pogonią Szczecin.

Każdy kibic, który zbierze cztery nakrętki produktów Coca-Coli w dowolnej konfiguracji
(Coca-Cola, Fanta, Sprite, Cola Zero) i przyniesie je do Strefy Kibica w dniach od 15 do 17 grudnia 2015 roku, otrzyma bilet na piątkowe spotkanie, zarówno dla siebie, jak i dziecka z domu dziecka.

Każdy kibic może wymienić maksymalnie 24 nakrętki na 6 biletów dla siebie, a dodatkowe 6 wejściówek zostanie przekazanych dla dzieci z domu dziecka.

Zapraszamy!

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
Fajna akcja... choć i tak znajdą się osoby które stwierdzą że nie będą pili tych napojów , żeby dać bilety dzieciom z domów dziecka
Odpowiedz cytując