Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34075
Stary 14.12.2015, 19:22
lazy napisał(a):Wyświetl post
O pierwszym zdaniu można dyskutować. Natomiast co do drugiego sprecyzuję: Kim jest Kempa żeby mieć wątpliwości? Ona jest urzędnikiem i nie ma ŻADNEGO PRAWA do wątpliwości. To nie jest decyzja uznaniowa.
A można dyskutować czy Rzepliński&spółka ne powinni się czasem podać do dymisji skoro pisali ustawę, która okazała się, ze łamie Konstytucję. Czy takie osoby powinny przewodniczyć dalej TK ? I orzeczenia takich osób mają być ostateczne i nie podlegać dyskusji ? Wolne żarty.