Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
maTS
Member
Od: 01.2015
Skąd: TPI
Offline
#
10479
14.12.2015, 18:49
W legii jest 3 jak się nie myle,widzisz żeby Cupial chciał z kimś rządzić Wisła bo ja nie... Najważniejsze to oddluzyc i zatrudnić mądrego dobrego trenera który nie boi się stawiać na młodych....
maTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maTS
Znajdź inne posty napisane przez maTS