Wyświetl pojedynczy post
maTS
Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: TPI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10479
Stary 14.12.2015, 18:49
W legii jest 3 jak się nie myle,widzisz żeby Cupial chciał z kimś rządzić Wisła bo ja nie... Najważniejsze to oddluzyc i zatrudnić mądrego dobrego trenera który nie boi się stawiać na młodych....
Odpowiedz cytując