|
Będzie dobrze. Jeżeli chodzi o wzmocnienia - przede wszystkim środek pola - zauważcie co się działo w ostatnich 3 z 4 meczów, kompletny brak środka. Wcześniej braki nadrabiał Mączyński, ale przy obecnej formie po prostu nie jest w stanie ogarnąć za 3. Później skrzydłowi. Później napastnik. Tak bym to widział.
|