Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34063
Stary 14.12.2015, 17:02
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ale to co się dzieje teraz to ....a nie da się opisac...

A ludzie widza...
Co takiego się dzieje? Mam nadzieję, że nie tylko widzą ale potrafią myśleć i wyciągać wnioski.
Nie da się ukryć, że w walce o TK nie chodzi o demokracje tylko o politykę. .