63.5 Kg napisał(a):

Ale to co się dzieje teraz to ....a nie da się opisac...
A ludzie widza...
|
Co takiego się dzieje? Mam nadzieję, że nie tylko widzą ale potrafią myśleć i wyciągać wnioski.
Nie da się ukryć, że w walce o TK nie chodzi o demokracje tylko o politykę. .