|
2 miesace...
Polska sklocona wewnętrznie(Polacy,rzad,prezydent,premier itd...)
A zaraz pewnie i będzie sklocona zewnętrznie (Z UE)
Nowa wielka Polska...
....a widziałem już naprawdę wiele...
Pamietam komunizm...
Ale to co się dzieje teraz to ....a nie da się opisac...
A ludzie widza...
|