djmala1 napisał(a):

|
Witam, czy istnieje jeszcze promocja, która mówi, że osoby idące pierwszy raz na stadion wchodzą za 5zł? nie mogę nigdzie informacji znaleźć na ten temat...
|
obowiązuje, i mimo to, otrzymasz 10% zniżki, więc za bilet zapłacisz 4,50 zł
