Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
maTS
Member
Od: 01.2015
Skąd: TPI
Offline
#
17865
14.12.2015, 13:37
Jeszcze jeden mecz. Zaraz będzie okienko transferowe... Cupial chyba przejął się wreszcie losem Wiselki... 3 okienka i może być różnie
Wierzymy....
maTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maTS
Znajdź inne posty napisane przez maTS