sandomingo napisał(a):

Chyba opcja dość mocno prawdopodobna. Klub przechodzi do prywatnego majątku BC - wobec braku realnych inwestorów zewnętrznych. a TF musi to zrobić przed końcem roku.
Pytanie kluczowe - czy dojdzie do konwersji wewnętrznych zobowiązań?
|
To jest tu kluczowe. Najlepszy scenariusz to taki jak zrobiła Legia z podniesieniem kapitału klubu i od razu skompensowała go z zobowiązaniem klubu wobec udziałowca. Bez tego ani rusz.