KOMINEK napisał(a):

Tomasz Pasieczny @tomekpasieczny 15 min.15 minut temu Z roznych stron slysze, ze bedzie w PL transfer, po ktorym zaplonie internet. (Tradycyjnie szczegolow nie bedzie). To wiadomo Kuba wraca do domu
|
Raczej mało prawdopodobne, prędzej wymiana na linii L-L, gdzie zawsze iskrzy. A co do Patryka, to nie wiem dlaczego ktoś uważa, że dalej prezentuje poziom odpowiedni? No chyba, że chcemy drugiego Boguskiego, a nie on ma nawet lepsze statystyki od Patryka. Liga niestety Patryka zweryfikowała i dla niego to za wysoki poziom aktualnie. Nam potrzebna świeża krew z ambicjami, bo tylko z zawodnikami głodnymi sukcesów możemy jeszcze powalczyć o wysokie miejsca, nie sądzę aby to Patryk zapewniał.