Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17853
Stary 14.12.2015, 10:13
Tomasz Pasieczny ‏@tomekpasieczny 15 min.15 minut temu Z roznych stron slysze, ze bedzie w PL transfer, po ktorym zaplonie internet. (Tradycyjnie szczegolow nie bedzie). To wiadomo Kuba wraca do domu
Odpowiedz cytując