koniak napisał(a):

|
Radzę się obudzić i zacząć patrzeć na świat z pełną dozą realizmu. Zwolnienie Moskala zepsuło jedyną pozytywną rzecz jaką jeszcze posiadała Wisła. Strategii Cupiał nie miał nigdy, ale w bieżącej sytuacji żaden ceniący się trener, czy też piłkarz do Wisły nie przyjdzie, a tu wpisy jakbyśmy mieli kredytu na transfery ze 30 baniek.
|
Pospisuję się pod tym obiema rękami.
Zrobienie tego w tym momencie było jedną z najgłupszych rzeczy jakie można było zrobić.
Grisza1 napisał(a):

|
Problemem Wisły jest poczucie megalomanii (...) Zamiast jednak uczciwie powiedzieć kibicom: proszę państwa, sytuacja finansowa jest trudna, w najbliższych dwóch sezonach gramy o miejsce w środku tabeli, gdyż chcemy je poświęcić na ustabilizowanie sytuacji budżetowej, a każdy wynik ponad te pozycje będzie naszym sukcesem, (..)
|
Świetne słowa, natomiast cały czas mam trochę wątpiwości czy adresat przesłania jest odpowiedni. Kibice nie zwolnili Moskala, zrobił to Cupiał. Ryba psuje się od głowy.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA