Jaroo1 napisał(a):

|
Petru i dobra wola hehehe Ludzie, jeśli ktoś był związany z poprzednim systemem za PRLu to powinien dostać kopa i w polityce oraz życiu publicznym nie uczestniczyć, tak samo ten kto jest związany z postkomuną od 89 roku powinien dostać kopa i liścia w pysk i z polityki odejść.
|
W takim przypadku 99% Sejmu powinno zostać zdelegalizowane.