Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34055
Stary 14.12.2015, 02:01
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Petru i dobra wola hehehe Ludzie, jeśli ktoś był związany z poprzednim systemem za PRLu to powinien dostać kopa i w polityce oraz życiu publicznym nie uczestniczyć, tak samo ten kto jest związany z postkomuną od 89 roku powinien dostać kopa i liścia w pysk i z polityki odejść.
W takim przypadku 99% Sejmu powinno zostać zdelegalizowane.