Ajax napisał(a):

Ale Smuda uczciwie mówił kibicom jaka jest sytuacja tyko wszyscy go za to jechali.
Moskal kolorował rzeczywistość ale w granicach rozsądku i mocarstwowych planów nie snuł.
Teraz weźmiemy kolejnego trenera i za około roku poleci i tak w kółko Macieju.
|
Haha pamiętam jak niektórzy tutaj pisali, że Smuda ma skład na MP, a finisz na pudle to jego zasmarkany obowiązek
