Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34053
Stary 13.12.2015, 22:45
Petru i dobra wola hehehe Ludzie, jeśli ktoś był związany z poprzednim systemem za PRLu to powinien dostać kopa i w polityce oraz życiu publicznym nie uczestniczyć, tak samo ten kto jest związany z postkomuną od 89 roku powinien dostać kopa i liścia w pysk i z polityki odejść.
Nie pójdziemy do przodu nie rozliczając się z przeszłością. Na rozliczanie z komuną już powoli jest za późno ale po komunie pozostała nam postkomuna, czyli hordy s....ysynów wychowanych przez SBeków, UBeków, ZOMOwców i innych czerwonych s....ysynów.
Ten kto uczestniczy w systemie po 89 roku (jeśli otacza się ludźmi namaszczonymi przez komuchów) pośrednio jest związany z systemem z przed 89 roku.
Dopóki tego nie zrozumiecie to będzie źle bo zawsze się znajdzie nowa PO lub Nowoczesna PL i będziemy w tym gównie się od nowa babrać aż znowu nie wyjdzie jakaś afera, jakieś nagranie, jakieś kolejne fakty za 10 lat ale wtedy już będzie za późno na rozliczanie z Petru bo jego partia się będzie zwijać a wykiełkuje nowa. Nowa partia jakiegoś poplecznika Petru i znowu się nabierzecie na gówno mając nadzieję na lepsze.

Albo damy dojść do głosu ludziom młodym, nie związanym z systemem i zaczniemy szybko osądzać polityków i eliminować ich z życia społecznego albo będzie ....a przez kolejne 25 lat. Mówię o osądzaniu polityków bo rpzykładowo w filmiku wyżej jest taki Giertych, który też kiedyś był świeży ale jak widać popłynał jak smieć z nurtem, z nurtem systemu. To, że ktoś nie jest z układu, że jest młody oczywiście nie oznacza, że jest i bedzie nieskazitelny. Dlatego jeśli widac, że taka osoba zaczyna świrować to się jej mówi do widzenia.
Obecnie mamy Kukiza i sporo nowych ludzi od niego. I własnie tak ich trzeba oceniać jak Giertycha. Jak zaczna dawać plamę to można na nic stawiac krzyżyk szybko i szukac nowych.

====

A co do glosowania tak jak media, rodzina itd podpowiadają. W sumie trudno się dziwić, że ludzie idą za głosem ogółu. Przecież w większości jesteśmy jednostkami, które przez całe życie podarzają za jakimiś schematami, robią to co robi wiekszość tak więc dlaczego chociażby 50% Polaków miałoby się wyłamać i zacząć mieć inne poglądy polityczne niż większość ludzi?
Dlatego demokrację trzeba jebać bo jest to ustrój głupków, gdzie decydują ludzie, którzy się nie znają na polityce, wybierają posłów, którzy też w większości się na gównie znają.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.