Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34052
Stary 13.12.2015, 22:41
adas123 napisał(a):Wyświetl post
Hiszpan , nieprawda, ogladałem marsz w 'reżimowym' tvn24 i bez najmniejszego problemu po pokazywanych ujęciach można było stwierdzić, że ludzi jest więcej niż wczoraj. generalnie sposob relacji bardzo podobny do wczorajszego(nie mówie o komentarzach tylko sposobie kręcenia). ale mogę sie mylić bo jestem z najgorszego sortu.
Nie oglądałem TVN ale dokładnie chodziło mi o przekaz TVP Info jak słusznie zauważył hubert.fan.
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Hiszpanowi chodziło o TVP Info. Wczoraj i dziś specjalnie obejrzałem oba marsze, żeby mieć porównanie i wczoraj TVP miała kamerę z góry a dzisiaj wszystko było transmitowane z dołu tak w ramach wyjaśnienia. Dziwne, że wczoraj była taka możliwość a dzisiaj już nie.
To jest tv publiczna i wypada przekazywać rzetelnie informacje za publiczne pieniądze…
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Ale, że co? Jedni są lepsi od drugich, bo ich było więcej? Żenada
Dokładnie taki argument wykorzystują media mainstreamowe w celach propagandowych. Natomiast o ile dobrze pamiętam nie było jakiegoś szczególnego zainteresowania mediów podczas manifestacji antyimigracyjnych.
Ostatnio edytowane przez hiszpan00 : 13.12.2015 o godz. 22:45.