Chrapek czy Małecki to byłyby duże wzmocnienia. Nie ma co na takich piłkarzy wybrzydzać. Ja natomiast cały czas nie mogę odżałować Maków. Naprawdę szkoda że nie grają u nas.
Poza tym oczekuję dalszego poszukiwania w niższych ligach. Jak nie Drzazga to inny z niższych lig wypali
