|
Ciężko się nie zgodzić z tym co napisałeś chociaż dalej twierdzę, że zbyt wielu ludzi wybiera swoje 'mniejsze zło' bo nie chce im się szukać dla siebie odpowiedniego kandydata, bliższego ich poglądom, albo głosują ' bo matka ciotka ojciec też tak głosują'. Co nie zmienia faktu, że przytoczony przez Ciebie przykład jest bardzo trafny, ale daje też nadzieje, że już niedługo kolejne pokolenia będą bardziej świadome swoich wyborów.
Co do Petru to wiem, czytałem, ale mam nadzieję, że w odpowiednim momencie będzie umiał podjąć słuszne decyjze. Niewątpliwie umie on liczyć, a że nie podejrzewam go o złą wolę w działaniu, to ta umiejętność może wiele zmienić. Chciałbym się nie mylić
Ostatnio edytowane przez adas123 : 13.12.2015 o godz. 22:00.
|