Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34043
Stary 13.12.2015, 21:26
adas123- wiesz co, jak spytałem się rodzinę czy znajomych (starsze pokolenie niż ja) czy wiedzą kto to jest Grzegorz Braun, to nikt nie wiedział o kogo chodzi. Jedna osoba skojarzyła go tylko z prezesem TVP, druga, że to jakiś żyd i na tym się skończyło

Teraz sobie pomyśl jaką moc mają media, szczególnie telewizja, żeby kogoś wypromować- dobrym przykładem jest ostatnio Petru i jego "Nowoczesna" a jak innych można zamilczeć żeby się nikt nie dowiedział o ich istnieniu.

Sam Internet to jeszcze na dzisiaj za mało żeby zaistnieć w polityce. Telewizja wciąż ma dużo do powiedzenia (jeżeli nie najwięcej) i przez najbliższe lata nic się nie zmieni w tej kwestii.

Dlatego tak ważne jest dla mnie np. pokazywanie wydarzeń obiektywnie- patrz oba marsze transmitowane przez TVP Info.
Ostatnio edytowane przez heoij : 13.12.2015 o godz. 21:39.