adas123 napisał(a):

|
A z mojej strony jako nie głosującego na PiS, rozbawiła mnie ostatnio sytuacja gdzie jedynym argumentem dla którego dobrze znany lubiany wykształcony i szanowany przeze mnie znajomy argumentował oddanie głosu na PiS "bo to jedyna partia która głosi wartości chrześcijańskie'. Ratunku, Grzegorz Braun to nie startował?!
|
Trochę miał racji ten twój znajomy. Grzegorz Braun nie zarejestrował list wyborczych nawet w połowie okręgów, także tak jakby go nie było.
Sam na niego glosowałem w I turze w wyborach prezydenckich, ale w samorządowych nie zarejestrował list w moim regionie także głosowałem jak twój znajomy
