Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34037
Stary 13.12.2015, 21:11
adas123 napisał(a):Wyświetl post
A z mojej strony jako nie głosującego na PiS, rozbawiła mnie ostatnio sytuacja gdzie jedynym argumentem dla którego dobrze znany lubiany wykształcony i szanowany przeze mnie znajomy argumentował oddanie głosu na PiS "bo to jedyna partia która głosi wartości chrześcijańskie'. Ratunku, Grzegorz Braun to nie startował?!
Trochę miał racji ten twój znajomy. Grzegorz Braun nie zarejestrował list wyborczych nawet w połowie okręgów, także tak jakby go nie było.

Sam na niego glosowałem w I turze w wyborach prezydenckich, ale w samorządowych nie zarejestrował list w moim regionie także głosowałem jak twój znajomy
Ostatnio edytowane przez heoij : 13.12.2015 o godz. 21:22.