adas123 napisał(a):

|
Hiszpan , nieprawda, ogladałem marsz w 'reżimowym' tvn24 i bez najmniejszego problemu po pokazywanych ujęciach można było stwierdzić, że ludzi jest więcej niż wczoraj. generalnie sposob relacji bardzo podobny do wczorajszego(nie mówie o komentarzach tylko sposobie kręcenia). ale mogę sie mylić bo jestem z najgorszego sortu.
|
Hiszpanowi chodziło o TVP Info. Wczoraj i dziś specjalnie obejrzałem oba marsze, żeby mieć porównanie i wczoraj TVP miała kamerę z góry a dzisiaj wszystko było transmitowane z dołu tak w ramach wyjaśnienia. Dziwne, że wczoraj była taka możliwość a dzisiaj już nie.