Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34035
Stary 13.12.2015, 21:04
adas123 napisał(a):Wyświetl post
Hiszpan , nieprawda, ogladałem marsz w 'reżimowym' tvn24 i bez najmniejszego problemu po pokazywanych ujęciach można było stwierdzić, że ludzi jest więcej niż wczoraj. generalnie sposob relacji bardzo podobny do wczorajszego(nie mówie o komentarzach tylko sposobie kręcenia). ale mogę sie mylić bo jestem z najgorszego sortu.
Hiszpanowi chodziło o TVP Info. Wczoraj i dziś specjalnie obejrzałem oba marsze, żeby mieć porównanie i wczoraj TVP miała kamerę z góry a dzisiaj wszystko było transmitowane z dołu tak w ramach wyjaśnienia. Dziwne, że wczoraj była taka możliwość a dzisiaj już nie.
Ostatnio edytowane przez heoij : 13.12.2015 o godz. 21:06.