siemstein napisał(a):

|
Potrzebny nam Małecki jak koziej dupie trąba. Znów ma rzucać koszulką jak go zdejmą? Niech zdupca
|
Teraz właśnie nam są potrzebne osobo związane z klubem jak Małecki czy Chrapek dla których pieniądze za grę w Wiśle nie będą najważniejsze. Nie stać nas na jakiś asów, którzy jak Sadlok kiedy nie ma pieniędzy już szukają różnych kruczków żeby rozwiązać kontrakt. Teraz nie ma innego wyjścia jak postawić na Wiślaków i piłkarzy na dorobku jak Drzazga. Panowie jesteśmy w takiej sytuacji że każdy zawodnik u nas jest na wagę złota.