Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17840
Stary 13.12.2015, 19:41
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Potrzebny nam Małecki jak koziej dupie trąba. Znów ma rzucać koszulką jak go zdejmą? Niech zdupca
Teraz właśnie nam są potrzebne osobo związane z klubem jak Małecki czy Chrapek dla których pieniądze za grę w Wiśle nie będą najważniejsze. Nie stać nas na jakiś asów, którzy jak Sadlok kiedy nie ma pieniędzy już szukają różnych kruczków żeby rozwiązać kontrakt. Teraz nie ma innego wyjścia jak postawić na Wiślaków i piłkarzy na dorobku jak Drzazga. Panowie jesteśmy w takiej sytuacji że każdy zawodnik u nas jest na wagę złota.


Odpowiedz cytując