Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2628
Stary 13.12.2015, 18:12
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Czy wiesz, że - żydzi też mieli okazje na kolejne bramki, gdzie dupę ratował nam tylko Cierzniak? A optyczna przewaga... gdyby za wrażenia artystyczne dawali punkty to bylibyśmy liderami - a jak widać tak nie jest. Statystyki podobne w obie strony - strzałów więcej my, oni za to celnych - ale u nich miał kto to wykończyć. Brożek setki .......ił od zawsze, ale teraz ma w meczu 2-3 sytuacje, nie 10 jak za czasów, gdy za plecami miał chociażby Stilicia. Więc nie ....... o obiektywizmie gdy cię na niego nie stać.
Tak, a Moskal jest beznadziejnym trenerem, dostał super skład i wszystko s.......ił, na naszą grę nie dało się patrzeć i musiał odejść. Wujek Cupiał rzuci teraz 50 baniek, bo do tego przyzwyczaił "dzieci telefoniki"...

Radzę się obudzić i zacząć patrzeć na świat z pełną dozą realizmu. Zwolnienie Moskala zepsuło jedyną pozytywną rzecz jaką jeszcze posiadała Wisła. Strategii Cupiał nie miał nigdy, ale w bieżącej sytuacji żaden ceniący się trener, czy też piłkarz do Wisły nie przyjdzie, a tu wpisy jakbyśmy mieli kredytu na transfery ze 30 baniek.