Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2626
Stary 13.12.2015, 16:37
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
W strefie spadkowej już jesteśmy i nawet ewentualne zwycięstwo u siebie z Pogonią może nie sprawić że awansujemy do pierwszej 8.
Jesteśmy w grupie spadkowej, strefa spadkowa to 2 ostatnie zespoły w tabeli.