Trzeba powiedzieć sobie prawdę jasno i klarowanie. Wisła Kraków jest aktualnie głównym faworytem do spadku do I ligi. I póki co nie widać perspektyw, żeby miało się to zmienić.
KOMINEK napisał(a):

|
Mecz z Legią powoduje dodatkową energię . Potem wracamy do rzeczywistości.
|
Legia i Lech wystawiły na Wisłę częściowo rezerwowy skład uznając, że to wystarczy aby zgarnąć z Wisłą 3 pkt. Taką mamy rzeczywistość. Nie chodziło o pokaz siły czy upokorzenie osłabionej Wisły, tylko o 3 pkt możliwie małym nakładem sił. Dlatego te mecze wyglądały tak "humanitarnie".