Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 13.12.2015, 15:58
Trzeba powiedzieć sobie prawdę jasno i klarowanie. Wisła Kraków jest aktualnie głównym faworytem do spadku do I ligi. I póki co nie widać perspektyw, żeby miało się to zmienić.


KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Mecz z Legią powoduje dodatkową energię . Potem wracamy do rzeczywistości.
Legia i Lech wystawiły na Wisłę częściowo rezerwowy skład uznając, że to wystarczy aby zgarnąć z Wisłą 3 pkt. Taką mamy rzeczywistość. Nie chodziło o pokaz siły czy upokorzenie osłabionej Wisły, tylko o 3 pkt możliwie małym nakładem sił. Dlatego te mecze wyglądały tak "humanitarnie".
Ostatnio edytowane przez thechris : 13.12.2015 o godz. 16:08.
Odpowiedz cytując