Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17837
Stary 13.12.2015, 15:38
Maly jest i byl charakterny - to juz plus dla tych koszulek Wislackich ktore mamy teraz, a ze jest bardzo przecietnym pilkarzem ? na Nasz klub wystarczy - trzeba sie przyzwyczaic ze na R22 juz nie beda grali genialni pilkarze , za darmo i z takim zarzadem nikt normalny sie nie pofatyguje ...oczywiscie jesli w tym lub nastepnym roku sie utrzymamy w lidze
Odpowiedz cytując