Maly jest i byl charakterny - to juz plus dla tych koszulek Wislackich ktore mamy teraz, a ze jest bardzo przecietnym pilkarzem

? na Nasz klub wystarczy - trzeba sie przyzwyczaic ze na R22 juz nie beda grali genialni pilkarze , za darmo i z takim zarzadem nikt normalny sie nie pofatyguje ...oczywiscie jesli w tym lub nastepnym roku sie utrzymamy w lidze