|
Tylko, że problem sprowadza się do tego czy Cupiał ma jakikolwiek pomysł na Wisłę. Swoim dotychczasowym działaniem dowiódł tego, że takiej strategii nie ma a wręcz jest niemożliwa wiedząc z kim o swoich "pomysłach" rozmawia vide Smuda i Kapka. Na prawdę najpoważniejszym problemem Wisły od lat jest katastrofalne zarządzanie (zdalne sterowanie) z Myślenic. Kondycja finansowa Wisły jak i kadrowa I zespołu jest dużo gorsza od tej z czasów sprzed wejścia Telefoniki a do tej sytuacji doprowadził nie kto inny jak sam B. Cupiał i ten sam człowiek teraz ma od stycznia uzdrowić sytuację w klubie. Do tego trzeba byłoby mądrości a tej raczej widząc kolejne wyskoki naszego "zbawcy" nie widać w jego poczynaniach od lat.
|