Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17835
Stary 13.12.2015, 14:55
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
Mały odszedł przez smude , i powród takiego zawodnika to szansa dla klubu mimo ze nie jest w najwyzszej formie , ale jak złapie forme to jest lepszy od brozka , który tez wracał do klubu po nie udanych wojarzach .
Szansa dla klubu? Ty lepiej wykorzystaj szansę chłopcze i zainwestuj w słownik ortograficzny.


maTS napisał(a):Wyświetl post
Jestem za, niech wróci, dla Wisełki będzie wypruwał się żeby wygrać !!! A i szatnią trochę wstrząśnie...
Do tego młodych ogrywać przy nim i głowie i charakteru uczyć....
Charakteru? Uczyć? Małecki?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując