lukas14 napisał(a):

|
Mały odszedł przez smude , i powród takiego zawodnika to szansa dla klubu mimo ze nie jest w najwyzszej formie , ale jak złapie forme to jest lepszy od brozka , który tez wracał do klubu po nie udanych wojarzach .
|
Szansa dla klubu? Ty lepiej wykorzystaj szansę chłopcze i zainwestuj w słownik ortograficzny.
maTS napisał(a):

Jestem za, niech wróci, dla Wisełki będzie wypruwał się żeby wygrać !!! A i szatnią trochę wstrząśnie...
Do tego młodych ogrywać przy nim i głowie i charakteru uczyć....
|
Charakteru? Uczyć? Małecki?
