Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
maTS
Member
Od: 01.2015
Skąd: TPI
Offline
#
17834
13.12.2015, 14:45
Jestem za, niech wróci, dla Wisełki będzie wypruwał się żeby wygrać !!! A i szatnią trochę wstrząśnie...
Do tego młodych ogrywać przy nim i głowie i charakteru uczyć....
maTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maTS
Znajdź inne posty napisane przez maTS