Wyświetl pojedynczy post
maTS
Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: TPI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17834
Stary 13.12.2015, 14:45
Jestem za, niech wróci, dla Wisełki będzie wypruwał się żeby wygrać !!! A i szatnią trochę wstrząśnie...
Do tego młodych ogrywać przy nim i głowie i charakteru uczyć....
Odpowiedz cytując