|
Dlatego uważam, że 1 młody w każdej formacji to optymalna opcja - ma wsparcie starszych zawodników ale gra na poważnie - gdy jednak jak Bartosz wczoraj nie dostaje asekuracji (Boguski) to choćby się dwoił i troił nie ma takich umiejętności, żeby to wszystko samemu ogarnąć.
|