Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 13.12.2015, 13:42
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Gumiś?, Sadlok?, Uryga, Popovic, Maka?, Cywka, Crivellaro, Boguski, Jankowski, Buchalik, Czekaj wypierdalać w przerwie zimowej. Pozoranty, zero umiejętności, większość poziom 1, 2 ligi. Won jak najdalej od Wisły. Przy niektórych stawiam znak zapytania, bo może na ławke się nadadzą jeszcze, a reszta wyp.....ć!!!
Proponuje sklonować twoją skromną osobę i wystawić na każdej pozycji + 7 klonów na ławkę + kilka żeby od razu sprzedać za gruby hajs
Odpowiedz cytując