Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2619
Stary 13.12.2015, 13:19
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Szczególnie, że w rezerwach Bartosz był jednym ze słabszych, ale grał w obronie z Czekajem, Żemło (wieczne problemy ze zdrowiem obu z nich) i dość często Marszalikiem, który był tam przesuwany z konieczności. We wczorajszym meczu mimo całkowitego braku asekuracji ze strony Boguskiego (kolesia wczoraj nie było na boisku) i tak zatrzymał więcej ataków, niż cała druga strona, mimo, że wchodzili do niego jak do siebie, bo był tam w zasadzie sam.
Tylko trzeba też uważać, żeby nie zachwiać proporcjami drużyny. Bartosz był też bardzo wspierany przez Głowackiego.

Nam brakuje z przodu zawodnika o cechach wolicjonalnych jak Głowa. Nikt nie weźmie odpowiedzialności za rozegranie, pokazanie się (wcześniej robił to Mąka, teraz gdy jest pod formą, nie ma już nikogo). Był też Paweł, który potrafi rozerwać linię obrony. Brakuje nam lidera w akcjach ofensywnych, który w momentach zapaści sportowej, potrafiłby utrzym ać się przy piłce, uspokoić grę, wziąć odpowiedzialność za resztę i pokazać, że to nie jest kabaret.