|
za Kazka nasi grajkowie remisowali bo nie potrafili wygrac , za innego trenera beada przegrywac bo nie beda umieli wygrac ...taka rzonica , za duzo tutaj fantastow i dzieci telefoniki niestety ktorzy nie odrozniali zwycieskich remisow od porazek , to teraz posmakujemy goryczy przegranych , po raz kolejny powtarzam ze Kazek nie bykl jakims trenerskim wirtuozem ale i tak robil wynuiki ponad stan , zle pieniaczom bylo remisowac, to teraz bedzie wiecej porazek ....cudlaty i inne pajacyki : do dziela hejterzy biurkowi
|