|
Ja jednak wolę oglądać Małego na skrzydle niż Bogusia.. więc IMO! przydałby się tym bardziej, że Donald po sezonie pewnie i tak wyfrunie, Sarki nie wiadomo jak będzie z formą, a kogo jeszcze innego mamy na skrzydła w dodatku tak identyfikującego się z Wisłą? Wiem oczywiście jak wyglądała sprawa odejścia Małego z klubu, widzę formę jaką ma teraz, ale widzimy co się dzieje z naszym klubem. Więc według mnie to byłby plus, ale powtarzam, to tylko moja opinia z która - mam świadomość - nie każdy się zgodzi.
!! Jedno Serce Jedno Bicie WISŁA KRAKÓW Ponad Życie !!
|