Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17832
Stary 13.12.2015, 12:13
Ja jednak wolę oglądać Małego na skrzydle niż Bogusia.. więc IMO! przydałby się tym bardziej, że Donald po sezonie pewnie i tak wyfrunie, Sarki nie wiadomo jak będzie z formą, a kogo jeszcze innego mamy na skrzydła w dodatku tak identyfikującego się z Wisłą? Wiem oczywiście jak wyglądała sprawa odejścia Małego z klubu, widzę formę jaką ma teraz, ale widzimy co się dzieje z naszym klubem. Więc według mnie to byłby plus, ale powtarzam, to tylko moja opinia z która - mam świadomość - nie każdy się zgodzi.
!! Jedno Serce Jedno Bicie WISŁA KRAKÓW Ponad Życie !!
Odpowiedz cytując