Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34024
Stary 13.12.2015, 12:07
Ktoś musi mieć smutne życie koło 50-stki, aby wpaść w środku nocy po wielu dniach przerwy i zaspamować tak polityczny

Teraz już można odliczać kiedy nastąpi kolejne zwiastowanie. Pewnie gdzieś w okolicach Bożego Narodzenia.

PS. Teraz już wiemy na 100%, że jesteś pisowcem, bo sam się do tego przyznałeś, więc proponuję zmianę forum na to partyjne, no chyba, że moderacja toleruje płatnych subskrybentów
Ostatnio edytowane przez emj10 : 13.12.2015 o godz. 12:10.