Ktoś musi mieć smutne życie koło 50-stki, aby wpaść w środku nocy po wielu dniach przerwy i zaspamować tak polityczny
Teraz już można odliczać kiedy nastąpi kolejne zwiastowanie. Pewnie gdzieś w okolicach Bożego Narodzenia.
PS. Teraz już wiemy na 100%, że jesteś pisowcem, bo sam się do tego przyznałeś, więc proponuję zmianę forum na to partyjne, no chyba, że moderacja toleruje płatnych subskrybentów
