PiVoSH92 napisał(a):

|
I już zaczynam żałować, że nikt nie dawał im tych 5-10 minut na ogarnięcie czegokolwiek na murawie w meczach jak 6:0 z Podpiździem czy 4:1 z Jagą...
|
Dokładnie, Bartosz wchodzi za Jovicia i tak naprawdę nikt nie wie czego można się spodziewać, bo wcześniej w ogóle nie dostawał szans. Na treningach ponoć niczym specjalnym się nie wyróżniał, a gdy wyszedł w prawdziwym meczu to pomimo kilku błędów dał radę. Młodym trzeba było dawać szanse wcześniej, bo są zawodnicy treningowi (Barrientos ponoć cuda na treningach robił, a w meczach grał jedno wielkie gówno) i meczowi, no ale czego można się spodziewać po naszym klubie jak tu wszystko jest na wariackich papierach.