Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34022
Stary 13.12.2015, 11:39
Dzisiaj rocznica 13.12. tez niedziela.Niech ten obrazek będzie komentarzem https://pbs.twimg.com/media/CWC5cqAWsAEdLtK.jpg

Jeszcze niedawno szmatława urbanoplatfusiarnia urządzała mordercy pochówek z honorami a komoruski na mszy w kościele mówił do sowieckiego namiestnika "śpij żołnierzu niech ci się Polska przyśni"tfu na pohybel
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 13.12.2015 o godz. 11:43.