Dzisiaj rocznica 13.12. tez niedziela.Niech ten obrazek będzie komentarzem
https://pbs.twimg.com/media/CWC5cqAWsAEdLtK.jpg
Jeszcze niedawno szmatława urbanoplatfusiarnia urządzała mordercy pochówek z honorami a komoruski na mszy w kościele mówił do sowieckiego namiestnika "śpij żołnierzu niech ci się Polska przyśni"tfu na pohybel