Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2614
Stary 13.12.2015, 11:00
Tak jak głupie jest pisanie, że gdyby Moskal został na pewno nie przegralibyśmy teraz 4 meczów z rzędu (choć drużyna na pewno jest psychicznie rozbita po tej personalnej roszadzie), tak głupim pisanie nie jest, że za te minione już remisy i pechowe porażki odpowiada w całości nasz były trener. Każdy, który się cokolwiek orientuje spodziewał się w przypadku kilku kontuzji takich wyników jak obecnie. Nam wystarczy wyjąć wyśmiewanego tutaj Brożka i w ofensywie leżymy. Zrozumcie wreszcie, że poza kilkoma piłkarzami mamy ogórków średniej klasy... To oni odpowiadają za porażki. Ciekawy jestem jakiego to maga musimy zatrudnić, by mając w środku pola Urygę, Popovica, Crivellaro, Jankowskiego czy Boguskiego grać jak za Kazka czasów... Tak, graliśmy jak na naszą kadrę bardzo dobrze, acz nieskutecznie. Szkoda, że Wy w tej nieskuteczności nadal widzicie winę Kazka a nie ogórków.