Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 13.12.2015, 10:55
Stał się to co chyba musiało się stać. Część podstawowych (jedynych) zawodników ma kontuzję. Nie ma trenera nie ma regularnych wypłat. Mecz z Legią powoduje dodatkową energię . Potem wracamy do rzeczywistości.

Oni mają być profesjonalistami ale taka jest prawda że w trudnych sytuacjach to trener jest po to by zebrać towarzystwo do kupy taka jego rola. U nas trenera brak. Jesteśmy w absolutnym dołku mentalnym, personalnym, ekonomicznym. Dla mnie to jak grają jest w 30% winą ich samych 70% to otoczenie. Wystarczy popatrzeć na Lecha.

To sytuacja jest wypadkową polityki zarządu i w dużej mierze Cupiała.

Bardzo bym chciał żeby mecz z Pogonią był okazją do wyrażenia niezgody na obecną politykę wobec Wisły Kraków.


WSZYSCY NA CZARNO cały stadion
Odpowiedz cytując