Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2613
Stary 13.12.2015, 10:48
Każdy durny remis z Jagiellonią, Górnikiem, Lechią, Pogonią zaliczam jako oklep, później porażki z Jagą, Legią, Śląskiem. Wszystko to opisywane było jako "pokłosie" rządów Smudy. To wszystko była jego wina. Dajcie czas Moskalowi, piłkarze nie przeszli okresu przygotowawczego z nim, Smuda ich zajechał, itp., itd. Teraz 3(!) mecze i teksty typu: popatrz, gdyby został Moskal to by wygrali, po co była zmiana... To jest hipokryzja